АФНУ
9
Лет опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
5 дней назад
Агенство нерухомості "ЖИТЛО GROUP". Спеціалізація: продаж квартир в новобудовах, оренда та продаж житлової та не житлової нерухомості. Член Асоціації фахівців з нерухомості України. Сертифікований ріелтор, член NAR. Працюю на ринку з 2016 року.

Продажа квартир (3)

  • Житло
    72 500 $
    1 250 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Арсенал ЖК Central Park
    2 комнаты
    58 / 26 / 18 м²
    этаж 9 из 10
    2025 год постройки
    5 дней назад
    Продається 2к. квартира в новому ЖК Central Park, вул.Національної Гвардії, м. Івано-Франківськ. Квартира знаходиттся на 9-му поверсі з 10-ти Загальна площа квартири - 58м2 Індивідуальне газове опалення. У вартість входить газовий котел та гіпсова штукатурка стін. Функціональне двостороннє планування, велика кухня площею 18м2, дві окремі спальні одна з яких має великий відкритий балкон. Центральна частина міста, поруч парк ім. Шевченка. Здача будинку - кінець літа 2026р. (4-а черга будівництва) Діє договір переуступки.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Житло
    37 800 $
    885 $/м²

    Княгинин ул., 44

    1 комната
    43 / 14 / 14 м²
    этаж 12 из 14
    1 нед. назад
    Продається видова однокімнатна квартира в новому житловому комплексі Княгинин, у четвертій черзі будівництва, секція 32. Здача будинку - 3-ий квартал 2027р. Квартира знаходиться на 12-му поверсі 13-ти поверхового будинку, з чудовим виглядом, квартира світла, східна сторона. Практичне планування: кухня 12м2 з лоджією 3м2, кімната 12м2 з лоджією, практичний коридор з місцем під шафу купе. Житловий район “Княгинин” — далеко не звичайний набір багатоповерхівок. Це комплекс будинків, які формують комфортне містечко, із зручною та просторою внутрішньою інфраструктурою про яку дбає забудовник, та балансоутримувач. Великі двори закриті від автомобілів, зони відпочинку як для малечі, так і для дорос...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Житло
    89 680 $
    950 $/м²

    Тараса Шевченка ул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА
    ЖК Квартал Краківський
    3 комнаты
    94.4 / 48 / 12 м²
    этаж 9 из 9
    2 нед. назад
    Продається трикімнатна квартира в новому сучасному житловому комплексі Краківський (4-та черга будівництва) від надійного та якісного забудівника - ВамБуд. Квартира знаходиться на 9-му видовому поверсі з чудовим виглядом на місто та житловий комплекс. Продумане сучасне планування: кухня площею 12м2, три окремі кімнати, роздільний санвузол, додаткова кімната - гардеробна та власна тераса в одній із кімнат квартири. Житловий комплекс закритого типу з власною інфраструктурою, спокійний тихий район, поруч Вовчинецькі гори та річка.